DataLine
Technology, a.s.

Cílem firmy je nejen projektovat a dodávat vysoce kvalitní systémy, zařízení a technologie, ale také zajistit zákazníkům operativní servis a technickou podporu odpovídající náročnosti a potřebám jejich práce. K tomuto účelu je tým pracovníků servisu a zákaznické podpory vybaven nejen svými znalostmi a dlouholetými zkušenostmi v oboru, ale také širokou technickou základnou a moderním technickým vybavením.

Díky široké nabídce je DataLine Technology schopna navrhnout systém přesně odpovídající možnostem a potřebám zákazníka. Tím může uspokojit jak menší nebo začínající zákazníky, tak i profesionály s vysokými nároky na kvalitu a produktivitu. Spektrum uživatelů je velmi široké a na mnoha úspěšně instalovaných zařízeních pracují tiskárny, grafická a reprodukční studia, vydavatelé periodik, grafici, designéři, fotografové a mnoho dalších včetně průmyslových firem.

Přehled o nabízeném porfoliu naleznete na těchto stránkách. Dále jsme provozovateli specializovaných webů, kde můžete nakoupit drobnější sortiment (DTPtools.cz, vzorniky.cz).

Poradíme vám s výběrem

KONTAKT

DataLine blog

Web2Print – Nová příležitost pro grafiky

9. prosince 2021|

Dneska již pravděpodobně každý zná význam zkratky w2p. Pokud ne, tak vězte, že se jedná o moderní způsob objednávání tiskovin a jejich tvorby prostřednictvím internetu. Otevírá nové možnosti pro zadavatele tisku, umožňuje laikům vytvořit [...]

Tiskárna etiket na zelené louce krok za krokem

5. listopadu 2021|

V posledních dvou letech provází část polygrafického průmyslu pokles zakázek. Jestliže tiskárny obalů a etiket mají jejich permanentní nárůst, jejich kolegové z komerčních tiskáren se potýkají naopak s jejich úbytkem. Ochromení společnosti, které představuje pandemie [...]