DataLine
Technology, a.s.

Cílem firmy je nejen projektovat a dodávat vysoce kvalitní systémy, zařízení a technologie, ale také zajistit zákazníkům operativní servis a technickou podporu odpovídající náročnosti a potřebám jejich práce. K tomuto účelu je tým pracovníků servisu a zákaznické podpory vybaven nejen svými znalostmi a dlouholetými zkušenostmi v oboru, ale také širokou technickou základnou a moderním technickým vybavením.

Díky široké nabídce je DataLine Technology schopna navrhnout systém přesně odpovídající možnostem a potřebám zákazníka. Tím může uspokojit jak menší nebo začínající zákazníky, tak i profesionály s vysokými nároky na kvalitu a produktivitu. Spektrum uživatelů je velmi široké a na mnoha úspěšně instalovaných zařízeních pracují tiskárny, grafická a reprodukční studia, vydavatelé periodik, grafici, designéři, fotografové a mnoho dalších včetně průmyslových firem.

Přehled o nabízeném porfoliu naleznete na těchto stránkách. Dále jsme provozovateli specializovaných webů, kde můžete nakoupit drobnější sortiment (DTPtools.cz, vzorniky.cz).

Poradíme vám s výběrem

KONTAKT

DataLine blog

TBB Speaks With Scodix

9. září 2021|

Mr. Mirko Breznan, TBB Production and Sales Director, states, "Scodix answered the demands of customers by delivering technology that makes their products stand out from the rest. The Scodix Ultra digital enhancement press stability and [...]

HP Indigo 6K – celosvětový standard pro tisk etiket

25. června 2021|

Na trh přichází nejnovější generace úspěšných digitálních tiskových strojů HP Indigo pro tisk etiket v úzké dráze. Tento univerzální profesionální stroj rozvíjí možnosti svých předchůdců a přináší několik novinek. Tiskové stroje HP Indigo řady [...]