DataLine
Technology, a.s.

Cílem firmy je nejen projektovat a dodávat vysoce kvalitní systémy, zařízení a technologie, ale také zajistit zákazníkům operativní servis a technickou podporu odpovídající náročnosti a potřebám jejich práce. K tomuto účelu je tým pracovníků servisu a zákaznické podpory vybaven nejen svými znalostmi a dlouholetými zkušenostmi v oboru, ale také širokou technickou základnou a moderním technickým vybavením.

Díky široké nabídce je DataLine Technology schopna navrhnout systém přesně odpovídající možnostem a potřebám zákazníka. Tím může uspokojit jak menší nebo začínající zákazníky, tak i profesionály s vysokými nároky na kvalitu a produktivitu. Spektrum uživatelů je velmi široké a na mnoha úspěšně instalovaných zařízeních pracují tiskárny, grafická a reprodukční studia, vydavatelé periodik, grafici, designéři, fotografové a mnoho dalších včetně průmyslových firem.

Přehled o nabízeném porfoliu naleznete na těchto stránkách. Dále jsme provozovateli specializovaných webů, kde můžete nakoupit drobnější sortiment (DTPtools.cz, vzorniky.cz).

Poradíme vám s výběrem

KONTAKT

DataLine blog

Digitální tisk za časů covidu

11. prosince 2020|

Máme asi už všichni dost všech těch komplikací, které přinesl covid do našich životů a podnikání. Ale třeba právě tato situace přináší nějaké změny, které nezmizí společně s ním, ale zůstanou tady i v budoucnu. [...]

Digitální laserový výsek dobývá trh

10. listopadu 2020|

Svěží seminář společnosti THIMM pack’n´display. Laserový výsek lepenky je poněkud zvláštní „terminus technicus“, ale už u nás zdomácněl. A navíc dokáže pravé divy, jak se mohli přesvědčit účastníci online semináře pořádaného všetatskou společností THIMM [...]