Natgraph

Společnost Natgraph byla založena v roce 1980 a od té doby se etablovala jako klíčový hráč na globálním trhu průmyslového tisku. Společnost sídlí v Nottinghamu ve Velké Británii, odkud exportuje téměř 90% produkce zákazníkům po celém světě.

V roce 2019 se Natgraph stal součástí skupiny Indutrade, založené v roce 1978. Je to švédská průmyslová investiční skupina, která získává specializované inovativní výrobní společnosti. V současné době vlastní více než 200 společností s 6 000 zaměstnanci.

Společnost Natgraph jako jedna z prvních v oboru přesunula zaměření pouze z grafického trhu na průmyslové aplikace, kde požadavky na přesnost a kontrolu, uniformitu a opakovatelnost představovaly zcela nové možnosti pro uplatnění stroj a řešení firmy Natgraph.

Produkty pro sušení a vytvrzování jsou dnes využívány pro přední společnosti v automobilovém průmyslu, zdravotnictví, elektronice, bezpečnostním tisku, při zpracování skla, etiket, termotrasferu na textilu a pochopitelně pro dokončování tisku.

Natgraph vyrábí prakticky všechny strojírenské komponenty přímo ve svém anglickém závodě. čímž je zaručená vysoká kvalita a absolutní kompatibilita. Firma má úzké partnerství s výrobci sítotiskových strojů, především se společností Sakurai. Síť distribučních a servisních partnerů pokrývá prakticky celý svět a tým odborníků firmy Natgraph dává záruku pro řešení nejrůznějších aplikací a novinek v oboru.

natgraph.co.uk

Technologie Natgraph

Poradíme vám s výběrem