Cron

Hangzhou CRON Machinery & Electronics Co., Ltd. byla založena v roce 1992. Nejprve začala vyrábět vybavení pro ofsetové tiskové stroje a zaměřila se na vyvíjení inovací pro optimalizaci konvenčního tisku. V dnešní době nabízejí komplexní řešení včetně přípravy tisku a kalibrace tiskového procesu.

Společnost CRON patří mezi největší světové producenty CTP zařízení. CRON má svůj vlastní výzkum a tým technické podpory. Vlastní několik patentů významných technologií. Pozici společnosti CRON na světovém trhu dokládá instalace více než 6 000 zařízení ve více než 100 zemích světa. Společnost založila také několik regionálních center pro podporu a prodej zařízení v Evropě, Asii a Severní Americe. Podporu uživatelů zařízení CRON zabezpečuje více než 300 inženýrů, kteří každodenně poskytují servisní zázemí.

V roce 2014 se společnost spojila s americkou společností ECRM pro podporu rozvoje obchodu, produktů, managementu kvality a marketingu. CRON splňuje normy ISO9001:2000, ISO14001 vlastní certifikát kvality a ekologie managementu systému, RoHS a CE certifikace. CRON je jedinou čínskou společností certifikovanou UL (NRTL) na CTP zařízení.

Společnost CRON se specializuje na rozvoj ofsetového tisku a souvisejících zařízení a služeb. Patří mezi ně kontrolní systémy pro color management, měřící systémy a dodržování ekologických tiskových norem.

www.cron-europe.com


Technologie
pro komerční tisk

Společnost CRON pracuje průběžně na vývoji CTP zařízení, aby splňovala rostoucí požadavky komerčních tiskáren na vysokou kvalitu, spolehlivost a zejména automatizaci výroby tiskových forem. Cílem je vyvíjet takové technologie, které budou beze zbytku splňovat požadavky zákazníků.

Zásadním požadavkem je, aby zařízení efektivně produkovalo tiskové desky pro stále se zmenšující tiskové náklady. Tento rozvoj je akcelerovaný zejména tlakem stále se rozvíjejícího polygrafického trhu. Nároky jsou kladeny především na spolehlivost, flexibilitu a produktivitu za přijatelnou cenu. Společnost CRON vyrábí termální a UV CTP zařízení. Všechna tyto zařízení zaručují plynulou výrobu tiskových forem s využitím řady prvků automatizace procesu. Většina komponent CTP systému je vyrobena společností CRON, což zaručuje vysokou produktivitu výroby pro dosažení optimální ceny. Použité technologie CtP Cron umožňují minimální náklady na servis a údržbu a garantují tak vysokou hodnotu investice. Technologie osvitu UV citlivých desek dosahuje nejlepšího poměru cena/výkon v oblasti variabilních nákladů na provoz CtP zařízení.

Poradíme vám s výběrem