Portfolio produktů Kongsberg podporuje proces výroby obalů pro širokou škálu světových značek, designérů, obchodů, producentů obalů nebo finálních zpracovatelů.

Řešení na bázi Kongsberg se využívá při realizaci obalů pro maloobchod v 9/10 případů. Platí to pro oblasti řízení výroby obalů, prodejních stojanů nebo reklamy, návrhů grafiky, strukturálního designu, 3D vizualizace, výrobu tiskových forem pro flexotisk, automatizaci výrobního procesu, výrobu vzorků, procesy řízení kvality, hodnocení přínosů, paletizaci.

Kongsberg digitální řezací stoly jsou doplněny o profesionální servis, školení a podporu při implementaci.

Řezací stoly Kongsberg se používají pro mnoho různých účelů. Typickým využitím je výroba POP a POS grafiky, kde se uplatní jejich velký formát. Dále je to výroba předprodukčních vzorků a testovacích sérií. A vrcholné modely slouží pro výrobu obalů, uplatnění najdou především u obalů větších velikostí a atypických rozměrů a tvarů. Vzhledem k digitálnímu procesu nejsou problémem malé série ani variabilní data.

www.kongsbergsystems.com

Digitální řezací stoly Kongsberg

Hlavní využití strojů Kongsberg je v packagingu při návrhu prototypu obalů, stojanů či jiných objektů různých tvarů z kartonu, vlnité lepenky, plastu apod. S rozvojem digitálního tisku a požadavky trhu na malé série obalů, nacházejí tyto řezací stoly stále širší využití i při malovýrobě krabiček, desek, pozvánek…

Srovnání strojů Kongsberg

Kongsberg X Edge Kongsberg X Series Kongsberg C Edge Kongsberg C Series
Popis Zaměřený pro začínající provozy, může být vybavený pro jakoukoliv aplikaci. Vybavení lze doplňovat s ohledem na vývoj aktuálních potřeb uživatele. Kongsberg X Series poskytuje univerzální řešení pro jakoukoliv aplikaci. Ať už se jedná o výrobu reklamy, obalů nebo prodejních stojanů pro každou aplikaci jsou k dispozici vhodné nástroje. Je vstupní branou do světa nepřetržitého provozu 24/7. Maximálně robustní platforma s možností dalšího rozvoje. Rychlostí a formátem vhodný do provozů 24/7, které tisknou na stále větších a rychlejších digitálních strojích.
Max. velikost materiálu 2270 x 6930 mm 2270 x 6930 mm 3330 x 3730 mm 3330 x 5330 mm
Max. rychlost 30m/min 50m/min 75m/min 100m/min
Max. akcelerace 3m/sec2 5,6m/sec2 10m/sec2 17,2m/sec2
Detail stroje Kongsberg X Edge Kongsberg X Series Kongsberg C Edge Kongsberg C Series

Poradíme vám s výběrem

Další stroje Kongsberg