Project Description

Infigo

Společnost Infigo Software vyvíjí uživatalsky nenáročné a snadno integrovatelné e-commerce softwarové systémy pro firmy z celé řady průmyslových odvětví. Tiskárny, výrobci obalů a etiket, maloobchod, realitní kanceláře, dodavatelé energie, fotografové, kreativní agentury, startupy a zavedené globální značky. Tato odvětví již čerpají výhody z inovativního systému Infigo, neustále se rozvíjí a rostou.

Cílem společnosti Infigo Software je posilovat podnikání klientů zlepšováním efektivity jejich workflow, poskytováním nových obchodních příležitostí a konkurenčních výhod.

Od uvedení na trh v roce 2010 zaznamenala společnost prudký růst. Nyní je Infigo Software uznávaným světovým hráčem a hrdým vítězem prestižního Graph Expo Must See Ems 2016.

www.infigo.net

Proč WEB-TO-PRINT?

Web-to-print (W2P) je e-commerce řešení pro výrobu a zpracování tiskových dat produktů a nepostradatelná část digitalizovaného tiskového workflow. Účelem W2P je zefektivnit proces sjednávání zakázek a jejich následné zpracování, pro finální spokojenost provozovatele W2P a jeho zákazníků.

Zajímá vás více?

KONTAKT

Ukázka | Infigo