Nabídka pro ofsetové tiskárny

Zde najdete nabídku vybraných produktů vhodných pro ofsetové tiskárny. CTP a sw RIPy, digitální tiskové stroje, laserové výseky, zušlechťovací zařízení, řezací stoly, vyřazovací sw, workflow systémy a řešení web to print.

Nabídka pro sítotiskový provoz

Zde najdete nabídku vybraných produktů vhodných pro sítotiskové provozy. Sítotiskové stroje, sušicí tunely UV, Hot Air, IR, stackery a CTP pro osvit sít.

Nabídka pro digitální centra

Zde najdete nabídku vybraných produktů vhodných pro digitální centra. Digitální tiskové stroje, software pro tiskovou přípravu, workflow systémy a řešení web to print, řezací stoly a zušlechťovací zařízení.

Nabídka pro tiskárny etiket a flexibilních obalů

Zde najdete nabídku vybraných produktů vhodných pro tiskárny etiket a flexibilních obalů. Digitální rolové tiskové stroje, dokončovací zařízení, převíječky s inspekcí, karuselové navíječe, workflow systémy CTP pro osvit štočků.

Nabídka pro výrobce obalů

Zde najdete nabídku vybraných produktů vhodných pro výrobce obalů. Laserové výseky, digitální tiskové stroje vhodné pro tisk obalů, řezací stoly, zušlechťovací zařízení, specializovaný sw pro konstrukci krabic, obalů a vytváření 3D modelů.

Nabídka pro zpracovatele vlnité lepenky

Zde najdete nabídku vybraných produktů vhodných pro zpracovatele vlnité lepenky. Laserový výseky, řezací stoly včetně automatizovaných systémů, specializovaný sw pro konstrukci krabic, obalů a vytváření 3D modelů.

Nabídka pro grafická studia

Zde najdete nabídku vybraných produktů vhodných pro grafická studia. Digitální tiskové stroje menších formátů, software pro tiskovou přípravu, nabídku písem, grafického sw, workflow systémy, řešení web to print a řezací stoly.